Leden 2009

O.4 KuSovQa

30. ledna 2009 v 21:55 | teQ |  KuSovQy

Dess od Claire

30. ledna 2009 v 20:20 | teQ |  pro vas
claire mi udelala tento krasny dess!! skoda jen ze tam je ta reklama!! tekze toto je jen cast...skoda...no ja az budu mit vic casu tak to jeste nejak zkusim...

Blog Claire TaDy!!!!!!

Moooc dekuju!!!

O.3 kUsOvQa

30. ledna 2009 v 9:49 | teQ |  KuSovQy
Tyto picty me uplne dostaly...moc se mi libi xD..

VySvěDčEní

29. ledna 2009 v 14:20 | teQ |  My KeC


Mno...takže jsem se právě vrátila ze školy....( jsme se učili 4 hodiny!!! a este jedna učitelka chtela s nama psat píísemku!!! no to mi přijde už totalne na hlavu...no nepsali jsme ..nastesti...no a pak se rozdávalo vysvědčení......mazané !!!! hehe samé 1 má spolužák a....a....no....a kdo ještě???? no přece JÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

!!!! tyjo !! ja mam samé jedničky!!!!! WOoOoW!!!! to je upe SUPER!!!! to sem měla naposled v 5. třídě...(teď jsem v 8.) a strašně mooooc chci z devitky jit na nas GYMPL...no tak snad se podaří...butterfly4 xD


P.S: prosiim nemyslete si ze jsem nejak prehnane inteligentni...jsem uplne normalni a furt delam same kraviny...na učitele s prominutim seru a nic si z toho nedelam...rozhodne nejsem nejaky šprt..to ani nahodou....šak muzete videt ze su furt na blogu a ze se neucim od rana do večera...děkuju za pochopeni :D.......
vaše teQ

Příběh štěněte

28. ledna 2009 v 17:11 | teQ |  RůZnÉ

Smutný příběh štěňátka


JE TO DLOUHÉ ALE FAKT STOJÍ ZA TO SI TO PŘEČÍST...Nepamatuji si toho moc o místě, kde jsem se narodil. Bylo to stísněné a tmavé místo a lidé si s námi nikdy nechodili hrát. Pamatuji si maminku a její měkkou srst, ale byla často nemocná a velmi hubená. Měla jen velmi málo mléka pro mě a mé bratříčky a sestřičky. Pamatuji si, že mnozí z nich umřeli a velmi mi chyběli.

Pamatuji si na den, kdy mě vzali od maminky. Byl jsem velice smutný a vystrašený. Moje mléčné zoubky sotva vyrostly a opravdu jsem měl být ještě u maminky, ale ona byla taková nemocná a lidé stále mluvili o tom, že chtějí peníze a jde jim na nervy ten nepořádek, který já a moje sestra děláme.

Tak nás dali do klece a vzali na neznámé místo. Pouze nás dva. Choulili jsme se k sobě a byli jsme tak vystrašení. Stále nás nikdo nepřišel pohladit. Tolik nových věcí, zvuků a pachů. Jsme v obchodě, kde je tolik různých zvířat. Některá piští, jiná mňoukají, další pípají. Moje sestřička a já jsme natlačení v malé kleci. Slyším i jiná štěňátka.

Vidím lidi, kteří se na mne koukají, líbí se mi ,,malí lidé´´- děti, vypadají tak mile a směšně, jakoby si chtěli se mnou hrát. Celý den zůstáváme v malé kleci; někdy protivní lidé bouchnou do naší klece a vylekají nás. Často nás vyndávají ven, aby nás ukázali lidem. Někteří jsou jemní, jiní nám způsobují bolest; vždy slyšíme: ,,Ach, jací jsou rozkošní, chtěl bych jedno domů, ale nikdy si nás nikdo nevezme.


Moje sestřička minulou noc zemřela, když byla v obchodě tma. Položil jsem si hlavu na její jemný kožíšek a cítil jsem, jak život uniká z jejího malého hubeného tělíčka. Slyšel jsem je mluvit, že byla nemocná a že by mne měli prodat za sníženou cenu, abych co nejdříve opustil obchod. Myslím, že moje slabé zavytí bylo jediným projevem smutku nad mojí sestřičkou, neboť její tělíčko ráno vzali ven z klece a nevím jak s ním naložili.


Dnes přišla jedna rodina a koupila si mne! Och, šťastný den! Je to milá rodina. Opravdu, opravdu mě chtějí! Koupili mi misku a krmivo a malé děvčátko mne drží tak něžně v náručí. Mám ji tak rád! Mamka a taťka říkali, že jsem milé a krásné štěně! Dostal jsem jméno Anděl, neboli Andílek. Rád olizuji mé nové lidi. Rodina se o mne výborně stará, mají mne rádi a jsou něžní a milí. Jemně mne učí, co je správné a co ne, dávají mi dobré jídlo a moře lásky. Chci se jenom zavděčit těmto úžasným lidem. Mám velmi rád malé děvčátko a rád si s ním hraji a honím.


Dnes jsem byl u veterináře. Bylo to zvláštní místo a já jsem se bál. Dostal jsem nějaké injekce, ale moje nejlepší kamarádka, malé děvčátko, mne jemně držela a povídala, že to bude v pořádku. Tak jsem se uklidnil. Veterinář musel říkat něco smutného mé milované rodině, protože vypadali strašně smutní. Zaslechl jsem něco jako ,,silná dysplazie kloubů´´ a něco o mém srdci. Zaslechl jsem veterináře zašeptat něco o rádoby chovatelích a že moji rodiče určitě nebyli testovaní. Nevím, co to všechno znamená, ale bolí mne vidět moji rodinu takovou smutnou. Ale stále mne milují a já je mám také stále velice rád.


Už je mi 6 měsíců. Ve věku, kdy jsou jiná štěňátka silná a bláznivá, mne hrozně bolí jenom se pohnout. Bolest nikdy nepřestává. Bolí mne běhat a hrát si s mým milovaným děvčátkem a těžko se mi dýchá. Snažím se ze všech sil být silným štěňátkem, jakým bych měl být, ale je to těžké! Láme mi to srdce, když vidím děvčátko takové smutné a když slyším mamku a taťku říkat, že ,,asi už nastal ten čas´´. Několikrát jsem byl na tom místě u veterináře a zprávy nikdy nebyly dobré. Vždy mluví o ,,dědičných problémech´´.


Já přeci chci jen cítit teplé sluneční paprsky, hrát si a tulit se k mojí rodině. Minulá noc byla nejhorší. Bolest byla mou stálou společnicí. Teď už mne bolí i se postavit a napít se. Chci se postavit, ale můžu už jen kňučet bolestí.


Vzali mne naposledy do auta. Všichni jsou takoví smutní a já nevím proč. Byl jsem zlý? Snažil jsem se být hodný a mít všechny rád. Co jsem udělal špatně? Och, jen kdyby ta bolest pominula! Kdybych jen mohl usušit slzy mého děvčátka! Vystrčím jazyk, abych jí olíznul ruku, ale můžu jen zakňučet bolestí.


Stůl u veterináře je takový studený. Tak hodně se bojím. Všichni lidé mne objímají a hladí. Pláčí do mého kožíšku. Cítím jejich lásku a smutek. Podařilo se mi jemně oblíznout jejich ruce. Ani veterinář nevypadá dneska tak přísně. Je jemný a cítím jakousi úlevu. Děvčátko mne drží jemně a já jí děkuji za všechnu lásku, co mi dala. Cítím jemné píchnutí v přední tlapce. Bolest začíná ustupovat. Cítím, jak na mne jde klid. Teď můžu něžně olízat její ruku. Začínám vidět sny: vidím přicházet mojí maminku a mé bratříčky a sestřičky na vzdáleném zeleném místě. Říkají, že tam není bolest, jen pokoj a štěstí. Dávám mé rodině sbohem jediným způsobem, který znám - slabým zavrtěním ocásku. Doufal jsem, že s nimi strávím hodně, hodně měsíců, ale nebylo mi to souzeno. ,,Víte´´, povídal veterinář, ,,štěňata v pet-shopech nepochází od etických chovatelů´´. Bolest teď ustává a já vím, že přejde mnoho let, než uvidím svou milovanou rodinu znovu.
Kdyby se to jenom všechno událo jinak.

Tenhle příběh koluje po internetu, dejte si ho taky na svůj blog ať už se tohle nikdy nestane! Prosím...!!! Vám přece taky musí být líto toho štěňátka, ne?!

____________________________________________________________________

Ja si myslim ze pro to štěně to skončilo v podstatě dobře...že se sešel se svu rodinou a už ho nic nebolí.... prosim napiste mi do komentu co si o tom myslite...dik teQ

O.2 KuSovQa

28. ledna 2009 v 10:10 | teQ |  KuSovQy

O.1 KusOvQa

27. ledna 2009 v 10:11 | teQ |  KuSovQy

Gilmore girls

26. ledna 2009 v 16:51 | teQ |  PiCty

O.1 AdOpTuJ sI PiXeLkU-zviřatko

23. ledna 2009 v 16:00 | teQ |  RůZnÉ
Stačí si vybrat pixelku kterou jeste nikdo nema a napsat mi do komentaru jeji jmeno a adresu tveho blogu....ja ti potom dam vedet...az bude vyrizena adopce J,,??

1. Jméno:
Nový domov:
PixelQa:


2. Jméno:
Nový domov:
PixelQa:


3. Jméno:
Nový domov:
PixelQa:

4. Jméno:anky
Nový domov:www.batroj.blog.cz
PixelQa:
5. jmeno:Chanky
Nový domov:www.nikol-b.blog.cz
PixelQa:

6. Jméno:
Nový domov:
PixelQa:

7. Jméno:MumíneQ
Nový domov:www.kate-best-of.blog.cz
PixelQa:

8. Jméno:lásenQa
Nový domov:www.mujdenicek123.blog.cz
PixelQa:

9. Jméno:
Nový domov:
PixelQa:

10. Jméno:
Nový domov:
PixelQa:
11. Jméno:plyšáQ
Nový domov:www.hanica.blog.cz
PixelQa:


PlS HlaSněTe

21. ledna 2009 v 15:51 | teQ |  My KeC
Awooy jsem v SON pisnicka no a postoupila jsem samozrejme jen diky vam ( moooc a mooc děkuju!!!!!) no a jsem ve 2.kole tak plosim hlasnete TaDyY!!!!!! ( 2. kolo SONp)a zas jesi budete chtit diplom -napiste do komentu j??? tak DíííQ
vaše TeQ

FrIEnDs

19. ledna 2009 v 14:43 | teQ |  PiCty

hello kitty

17. ledna 2009 v 21:17 | teQ |  Pixels
------
-


----
Drag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double Click
Drag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double Click

Za 2.bleskovku

17. ledna 2009 v 20:42 | teQ
Mam tu pro vás DIPlOmKy za 2.bleskovku....mno ja vim...NIC MOC..ale aspon neco zhe..
Příště bu´dou snad lepsi...=(

2.BlEsKoVkA

14. ledna 2009 v 14:43 | teQ |  SoUtĚžE
Awwwooyky moe SB a vsichni kteri maji radi me a muj blog!! mam tuu pro vas bleskovku na téma
.............:::::::::::::::::ŠKOLA:::::::::::::::::.................


1.) Más ráda školu?? (mno..ja vim..blbá otazka..)
2.)Vyber :
Matika/Čeština
Němčina/Angličtina
Zeměpis/Přírodopis
Chemie/fyzika
učitel/učitelQa
uklizečka/školník

3.) Máte už ve škole uzavřené známky???
4.)Chceš být moje SB(pokud jeste nejsi)???

Mno..az budou diplomQy tak dam určo vědět...Diplom dostanou všichni

DáRečEQ

12. ledna 2009 v 17:34 | teQ |  pro me

TAaaQ TeNtO KváSný DáRečEk jSem DOstAla Od NikčI!!!!!! NáDherný že???????

Ashley Tisdale-trochu jinak

12. ledna 2009 v 14:47 | teQ |  StArS
Hm..No...NwM jAk vY AlE jA ByCh Ju NePoZnaLa...

Pls hlasujte!

10. ledna 2009 v 18:51 | teQ |  My KeC
Awooojky!!!! chci moooc poprosit aby pro me ti co me maji radi...dali hlas v SON-p!!!Tady!!! (1.kolo sonp)proooosiiim...JSEM TAM JAKO teQ s PISNICKOU Mika - LOLLIPOP.No a kdo bude chtel diplom napište pls do komentaru kolikaty to byl hlas dekujuu moccc!!!!
waše TeQ

Návštěvnost 29.12.O8-4.1.09

9. ledna 2009 v 15:41 | teQ |  My KeC
Navstevnost za minuly tyden (29.12. 2008 - 4.1. 2009) je:
Pondeli: 11
Utery: 15
Streda: 10
Ctvrtek: 9
Patek: 20
Sobota: 9
Nedele: 16

Celkem: 90

DEKUJINKÁM VŠEM KDO NAVSTÍVILI MUJ BLOG...